Citymax Al Barsha, Spojené arabské emiráty, Dubaj, 14.5.2018, Polpenzia
Citymax Al Barsha
Termín:
14.5.2018 – 21.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:63755901
602 € Konečná cena
2950 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Poloha

Hotel se nachází pár minut od nejlepších turistických atrakcí a nákupních center světové třídy. Zdarma hotelová doprava do vybraných nákupních center. Metro vzdálené 500 metrů.

Vybavenie

Recepce, 3 restaurace, 3 bary (z toho jeden u bazénu)

Ubytovanie

DR: koupelna/WC, klimatizace, TV, WiFi, telefon, trezor, set na přípravu kávy a čaje, lednice

Stravovanie

Snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž

Veřejná pláž Jumeirah asi 13 km. Hotelová doprava na pláž zdarma.

Šport

Zdarma: Fitness

Platobné karty

VISA,  EC/MC,  AMEX

Handicap

Na vyžádání pokoje přizpůsobené pro handicapované klienty

Maximálna obsadenosť
Dvoulůžkový pokoj (DR): 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dítě sdílí lůžko s rodiči. Přistýlka není k dispozici. Dítě do 12 let
Informácie o lete
Odlet: 14. 5. 10:20
Návrat: 21. 5. 23:15
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK