Muz, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 2.5.2018, All inclusive
Muz
LM
Termín:
2.5.2018 – 9.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62204601
315 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Názov zájazdu podľa organizátora: Muz Hotel
Hotel
Hotel Muz Hotel
Prehľad
Poloha:

Hotel sa nachádza priamo pri piesočnatej, mierne sa zvažujúcej pláži Kleopatra a má svoj vlastný úsek pláže. Centrum Alanye je cca 2 km, ľahko dostupné taxíkom alebo dolmusom. Popis:

Tento centrálne umiestnený hotel má celkom 85 izieb, ktoré sú rozložené v dvoch 3-poschodových budovách. Zariadenie sa skladá z lobby s recepciou, trezormi a Internet Café (za poplatok), hlavnej reštaurácie, barov, TV miestnosti, obchodov a kaderníctva. V areáli nájdete slnečnú terasu s pool snack barom a bazénom. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne zadarmo. Ubytovanie:


Dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou/sprchou, WC, sušičom vlasov, sat.TV, telefónom, klimatizáciou (sezónne), mini barom (za poplatok) a balkónom alebo terasou. K dispozícii sú jednolôžkové izby a dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Economy izby sa líšia vo veľkosti a umiestnení. Šport: 

Plážový volejbal, stolný tenis, šípky; príležitostne večerný zábavný program so živou hudbou. Za poplatok: vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži. Deti: 

Samostatný detský bazén. Stravovanie:

All inclusive - pestré raňajky a večere formou bufetu.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK