Artemis Princess

Artemis Princess, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 10.10.2018, All inclusive
Artemis Princess
LM
Termín:
10.10.2018 – 17.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62696391
od 274,30 € Konečná cena
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Popis
Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 120 km

Najbližšie mesto (km):  Alanya 4km

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže:  200m
Základné informácie
Jednoduchší hotel nachádzajúci sa neďaleko pohoria Taurus a letoviska Alanya vás zaujme najmä svojou výbornou polohou. Hotel sa nachádza neďaleko pláže a najbližšie obchodíky, reštaurácie a bary sa nachádzajú v blízkosti hotela. Hotel disponuje recepciou so vstupnou halou, lobby barom, vonkajším bazénom a wi-fi pripojením v lobby zadarmo. Hotel je vhodný pre nenáročných klientov, ktorý ocenia najmä polohu hotela v blízkosti centra.
Poloha
Hotel sa nachádza 4 km od centra Alanye, od medzinárodného letiska v Antalyi je hotel vzdialený 120 km.
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú balkón a sú vybavené AC, telefónom, TV, trezorom (za poplatok), mini chladničkou a kúpeľňou so sprchou, WC, fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza približne 200m od hotela. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok, pri bazéne zadarmo. Hotel neposkytuje osušky.
Strava
Hotel má k dispozícii hlavnú reštauráciu, ktorá ponúka jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne a Snack bar. Hotel neposkytuje občerstvenie na pláži.
Pre deti
Pre deti je pripravený detský bazén.
Šport a zábava
Hostia môžu využiť zadarmo denné a večerné animácie, stolný tenis, fitness centrum. Za poplatok sú biliard, vodné športy na pláži a diskotéka.
Wellness
K dispozícii je za poplatok sauna a masáže. Turecký kúpeľ je zadarmo.
Koncept
Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje. Importované nápoje, čerstvé šťavy a zmrzlina sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.
Web
Bližšie informácie na: http://www.artemisprincess.net/artemis-princess/en

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK